Březen 2013

První měsíc hubnutí

30. března 2013 v 20:31 | Cassie |  Hubnutí
Ahoj,
už je to měsíc, co jsem se rozhodla změnit svůj život a hlavně své tělo a proto si myslím, že by bylo fajn sepsat své pocity a nějaké kecy. :)

JAK TO ZAČALO
Úplně normálně, mé tělo se mi nikdy nelíbilo a pořád ještě nelíbí (:D) a proto jsem se rozhodla to změnit. Našla jsem blog Nikki, přečetla celkem dost článků, našla jsem Jillian a šla na to.

ZMĚNY
Nebudu lhát: myslím, že jsem nějaký pokrok na svém těle nezaznamenala, nicméně mi ještě čeká vážení a měření, to ale až mi skončí menstruace, během ní jsem nafouklá a vážím o tři kila víc než normálně. :D I když jsem nezaznamenala změny na těle, rozhodně jsem pocítila změny v hlavě. Nejde to ani popsat, ale ten, kdo to zažil jistě pochopí. ;)
Tento měsíc beru spíše jako chápání a "oťukávání". Hodně jsem se naučila a pochopila spoustu věcí.

269344_341294559305754_2112223137_n_large

Moje inspirace: Takhle prostě musím vypadat!

CHYBY, CHYBY A CHYBY
Uff, těch bylo vážně hodně. Zrovna dneska jsem si prohlížela své staré jídelníčky a bylo mi do breku. Jak jsem mohla tak málo jíst? Nicméně, chybami se člověk učí. (vážně by mě zajímalo co budu psát příští měsíc :D)

Mé motto
"Narodil/a jsem se pro to, abych dělal/a chyby. Ne aby jsem předstíral/a dokonalost" (Můj chabý překlad)

CVIČENÍ
Asi jako každý jsem začala s Jillian, jenže postupem času zjišťuji, že mi nevyhovuje, přecházím proto na Zuzku a Boba. Nicméně Jill mockrát děkuji, díky ní jsem maniak do cvičení, je to strašná droga.
Snažila jsem se cvičit skoro každý den, jen teď ke konci to trochu flákám kvůli menstruaci, naštěstí jsem ale našla úžasnou věc - yogu. Hodně mi pomohla, bolest je pryč.

ZÁVĚR A PODĚKOVÁNÍ
Nenapsala jsem toho moc. (tedy myslím :D) Tento měsíc mi prostě dal hodně. Tento životní styl mi na 100% vyhovuje. V normálním životě se nesetkávám s nějakou extra podporou, ví o tom užší kruh z rodiny a ti mě celkem podporují, ale jsou asi jediní, mezi přáteli raději mlčím.
No a asi by bylo fajn napsat nějaké poděkování především lidem z blogu. Takže, děkuji všem kteří mi jakýmkoli způsobem vyjádřili podporu, bez ní by to prostě nešlo. Ještě jednou: Děkuji! :)

Tumblr_mjr9nh_ei551rntango1_1280_large_large

Za chyby se omlouvám, nemám čas je opravit.

Dám si do těla aneb Bob a Zuzka na mě čekají

27. března 2013 v 19:09 | Cassie |  Hubnutí
Ahóóój. :D
Deprese je asi pryč. YEAH. Naštěstí jsem při ní neustále jedla 5x denně, což se mi líbí. Co se mi ale nelíbí tak je, že jsem necvičila a už se to na mě ukazuje, musím jít cvičit! :D Je to jako droga. Tento týden pojedu Bobíka (Bob Harper samozřejmě :D), Beginner's Weight Loss Transformation a Yoga for the Warrior & Yoga Abs. A pak jdu na Zuzku, je úžasná!

Timthumb_large

A řeším teď jednu důležitou věci, myslíte že mi pomůžete?

Potřebuji si zvýšit zdravě příjem. V této době mám okolo 900-ti kalorií a potřebuji to zdravě dát alespoň na těch 1200-1300 kalorií. Máte někdo nějaký tip?

Deprese, změna cvičení, prosba a motivační obrázky

26. března 2013 v 22:04 | Cassie |  Hubnutí
Ahoj, jakpak se vám vede?
Já jsem totálně v p.deli, vrátila se mi deprese. Beru ji už jako nemoc. Pomáhaj mi na ní jen prášky. Závislá? Nejhorší je, že to dusím všechno v sobě, rodina ani kámoši o tom neví, chovám se před nimi jako by se nic nestalo. A pak jsem na dně. Naštěstí už budou prázdniny. Velikonoce nesnáším, ale když je volno tak proč ne. JSEM ALE RÁDA ŽE DEPKA SE NEUKAZUJE I NA JÍDLE. YEAH!

Snídaně

21. března 2013 v 15:40 | Cassie |  Hubnutí
O tom, že je snídaně nejdůležitější jídlo dne psát opravdu nebudu (třeba se ale dočkáte), takže pokud jste čekali něco takového, doporučím tento článek.

Představím vám moji snídani. Mě skvěle zasytí a i bez svačiny by jsem vydržela klidně až do oběda. (což samozřejmě nedělám ) Klidně kritizujte, třeba se ponaučím. :D A rovnou se omlouvám za kvalitu fotky.

No a já i se strašnou bolestí hlavy jedu na hokej. Mějte se. :)

Snídáte i vy? Případně co? A nechci číst kecy že nemáte čas! :D

> Jahody, > Nestlé Fitness, > Toustový chléb + Máslo, > Kiwi

Cassie Cassie Cassie

19. března 2013 v 22:36 | Cassie |  Psaní
Pro dnešek tak trochu jiný článek. Po tom, co jsem ráno zjistila že jsou mi velké rifle jsem totálně šťastná. :)

Ráda by jsem vám objasnila, proč je má přezdívka Cassie. Je to podle seriálové postavyy, kterou ztvárnila herečka Hannah Murray ve Skins. (doporučuji)

Je naprosto dokonalá!

Tumblr_mjvsiwdx611rqyx8uo1_500_large

Oblíbené blogy

18. března 2013 v 17:34 | Cassie
Protože se mi poslední dobou hromadí spousto oblíbených blogů, musím si je někam napsat. Do menu se mi nevlezou, protože jich je celkem hodně. :D
Pokud jsem někomu zkomolila přezdívku, tak ať se prosím ozve. :D

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


!!! Některé blogy jsou pro ana, já tento životní styl nepodporuji, ale jejich majitelky jsou mi sympatické. Pokud budete mít na ně, nebo na mě kecy, tak věřte že mě vůbec nezajímají ;) !!!

Co musím udělat (16.3.2013 - 23.3.2013)

16. března 2013 v 21:04 | Denny |  Co musím udělat
Tento týden toho mám moc, bohužel to ale musím stihnout. >.< Popřejte mi alespoň štěstí, jinak to vážně nedám. :D

To, co jsem už udělala, je přeškrtnuté

> Udělat design na blog
> Kouknout se na Koralínu a svět za tajnými dveřmi ve 3D
> Dokončit kresbu batolete
> Jít ven s T. a objet autobusem několikrát za sebou část města
> Spravit si známky (>.<)
> Věnovat trochu času AJ

Blondýnka

15. března 2013 v 21:43 | Cassie |  Digitální kresby
Včera večer jsem v ospalosti jsem začala pracovat na téhle holce, dívce, slečně. Vyberte si. ;)
Pořád si říkám jestli ji dodělat nebo ne, protože je příšerná. :D Je to nedodělané, rozpatlané a divné.

Poznáte alespoň kdo to je?